Shelley Wright

IT Help Desk at Guide IT - N/A, N/A, NL

Shelley Wright's Colleagues at Guide IT
Denton Schraplau

End User Services-Desktop Engineering-Specialist

Contact Denton Schraplau

Denton Schraplau

End User Services-Desktop Engineering-Specialist

Contact Denton Schraplau

Venkata Annapragada

Fort Worth Metroplex - UI Developer

Contact Venkata Annapragada

Harro Vries

Commercieel Directeur

Contact Harro Vries

William Cox

I.T. Help Desk Analyst

Contact William Cox

View All Shelley Wright's Colleagues
Shelley Wright's Contact Details
HQ
N/A
Location
Wichita Falls,Texas,United States
Company
Guide IT
Shelley Wright's Company Details
Guide IT logo, Guide IT contact details

Guide IT

N/A, N/A, NL • 20 - 49 Employees
Telecom Services

Guide-IT is een bedrijf met een rijke historie. Begonnen in 1985 als leverancier van hard en software, hebben we ons ontwikkeld tot een professionele ICT organisatie. In de loop der jaren zijn wij door KPN beoordeeld met de hoogste partner status: Platina Partner. In 2014 is Guide IT ook officieel benoemd tot Excellence partner. Hiermee behoren we tot een select gezelschap van gecertificeerde Business Partners van het allerhoogste niveau waarmee KPN nauw samenwerkt. Dankzij deze status biedt Guide IT voor bedrijven in Nederland, één aanspreekpunt voor alle diensten en producten van KPN. Bedrijven kunnen profiteren van één vaste leverancier voor advies, aankoop, levering, installatie, facturatie én service van het KPN-dienstenportfolio. Wij combineren hiermee het beste van 2 werelden; KPN al tientallen jaren leverancier van kwalitatief uitstekende ICT diensten en Guide-IT die de juiste vertaalslag kan maken naar u als klant. We streven voor u als klant naar een " ÉÉN contact" voor alle KPN diensten. Deskundig, accuraat en snel, maar ook vooral plezierig om mee samen te werken. Ook benieuwd wat Guide-IT voor u kan betekenen? Neem contact op met een van onze adviseurs via het nummer 030-3037000 of per email via [email protected]

N/A
Details about Guide IT
Frequently Asked Questions about Shelley Wright
Shelley Wright currently works for Guide IT.
Shelley Wright's role at Guide IT is IT Help Desk.
Shelley Wright's email address is ***@guide.nl. To view Shelley Wright's full email address, please signup to ConnectPlex.
Shelley Wright works in the Telecommunications industry.
Shelley Wright's colleagues at Guide IT are Patrick Modderman, Roel Priems, Denton Schraplau, Denton Schraplau, Venkata Annapragada, Harro Vries, William Cox and others.
Shelley Wright's phone number is N/A
See more information about Shelley Wright